Pro školy

Katalog divadla loutek ke stažení najdete ZDE

Objednávkový list najdete ZDE a ZDE (pozor má dvě strany!)

Objednávkový list můžete stáhnout do svého počítače, vyplnit jej přímo ve vašem počítači a obratem zaslat k nám na email nabor@dlo-ostrava.cz

Postup objednávání:

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob jak objednat představení nebo dílnu, je objednat přes aplikaci na stránkách www.divadlo.ostrava.cz

Další možností je vyplnění objednávkového listu a zaslaní na adresu divadla. Objednávkový list je součástí katalogu, který zasíláme všem vzdělávacím zařízením v Moravskoslezském kraji v květnu společně s nabídku na novou sezónu. V případě,že vám katalog poštou nedorazil, najdete jej ke stažení nahoře na této stránce. Nahoře na této stránce najdete ke stažení také objednávkový list.

Vzhledem k tomu, že se jako divadlo orientujeme na školy a školky, nemáme – na rozdíl od jiných divadel, která hrají především pro večerní publikum - dlouhodobé hrací plány, ale sestavujeme je postupně, na základě preferencí a objednávek, které nám školy zaslaly.

Kontaktní osoby, které jsou uvedeny v objednávce, jsou tedy v průběhu roku kontaktovány s nabídkou konkrétních termínů. Termín je školám nabízen v naprosté většině případů 4 – 6 týdnů před konáním představení, aby jej mohly zařadit do svých plánů. Vždy vycházíme školám vstříc, pokud jim nabízený termín nevyhovuje a hledáme společné řešení.

Termín představení je poté sdělen i oficiální cestou – zasláním oficiální pozvánky na adresu školy. Termín je nutno ještě závazně potvrdit – buď prostřednictvím k pozvánce přiloženého formuláře či vyplněním potvrzení na našich stránkách.

Způsob platby:

Vstupné je možné uhradit dvěma způsoby:

  1. v divadle v den konání představení -  hotově v pokladně
  2. převodem - fakturu lze vystavit pouze po dohodě s pracovnicemi náboru a zaslání fakturačních údajů minimálně týden před konáním představení

V obou případech je na základě aktuálního počtu žáků a doprovázejícím pedagogům je vystaven doklad o zaplacení. Při platbě fakturou je po zhlédnutí představení faktura zaslána poštou na adresu školy.

Ceník

  • Představení:

    • pro žáky mateřských, základních a středních škol: 80 Kč
  • Dílny:

    • pro školy: 120 Kč
    • Společně po představení: 70 Kč

 

Držitelé průkazů ZTP či ZTP/P mají slevu 50 % z uvedených cen.

Pedagogický doprovod má vstupné vždy zdarma.

 

Usazování:

V případě specifických požadavků na usazování prosíme o tyto informace dopředu, ať už při komunikaci s obchodním referentem nebo při vyplnění potvrzení o účasti. Jen tak se informaci dozví i naše uvaděčky, které se jimi budou řídit a najdou pro vás optimální řešení.

Standardně usazujeme diváky podle škol a tříd v pořadí, v jakém dorazí do divadla.

Naše hlediště je tvořeno dvojsedačkami a jednosedačkami. Žáci základních škol jsou do dvousedaček usazování po dvou. Děti z mateřských škol jsou usazováni po třech, z tohoto důvodu mají snížené vstupné.

 

Doprava do divadla

Školy si zajišťují dopravu po vlastní ose.

Vzhledem ke zrušení papírových jízdenek v ostravské MHD doporučujeme přečíst jednoduchý manuál, který vydal Dopravní podnik.

 

Kontaktní osoba:

Jana Plevová

objednávky - hlavní scéna
mob. +420 721 001 934
tel. +420 596 100 524
email: nabor@dlo-ostrava.cz

Martina Horklová

objednávky - alternativní scéna a dílny
mob. +420 725 917 535
tel. +420 596 100 534
email: horklova.dlo@email.cz

 

Potvrzení účasti

* - povinné položky