Pimprléto 2023

Délka čtení: 1 min., 31 sec.
Pimprléto 2023 bude veselé.

Ani letos jsme nezapomněli na naše Pimprléto a máme pro vás připravený od 16. července do 13. srpna bohatý program plný pohádek, koncertů, ale taky třeba společného tvoření.

Že je program Pimprléta každý rok našlapaný, o tom není sporu. Letos vás čekají koncerty, divadla, tvůrčí dílny i příměstský Loutkářský art camp. A od 31. července do 4. srpna mohli k nám do divadla přijít diváci i dopoledne. Připravené jsou tvůrčí loutkářské dílny pro celé rodinu a vy, naši diváci, jste si tak můžete společně vytvořit skřítka/loutku z recyklovaného materiálu. Všechno pro vás bude u nás v divadle připraveno: materiál na tvoření i dobrá nálada.

Letošní ročník Pimprléta je výjimečný tím, že program je pro všechny naše diváky připravený nejen na víkendy, ale pohádky a koncerty jsme odehráli také téměř každý pátek, tvůrčí dílny se pak konají v průběhu celého týdne. Na Pimprléto tak letos přijdou diváci v pátek, sobotu i neděli a třeba taky dopoledne ve všední den. A když přijdou o chvilku dříve, mohou si dát v naší divadelní kavárně skvělý Pimprletní drink nebo si pohrát u divadla se všemi herními prvky, které pro ně jsou nachystány.

 

Pimrpléto je realizováno díky podpoře Statutárního města Ostravy a Moravskoslezského kraje.