Pimprléto 2023

Délka čtení: 1 min., 23 sec.
Pimprléto 2023 bylo veselé.

Ani letos jsme nezapomněli na naše Pimprléto a měli jsme pro vás připravený od 16. července do 13. srpna bohatý program plný pohádek, koncertů, ale taky třeba společného tvoření.

Že je program Pimprléta každý rok našlapaný, o tom není sporu. Měli jsme pro vás koncerty, divadla, tvůrčí dílny i příměstský Loutkářský art camp. A od 31. července do 4. srpna mohli k nám do divadla přijít diváci i dopoledne. Připravené byly tvůrčí loutkářské dílny pro celé rodinu a vy, naši diváci, jste si tak mohli společně vytvořit skřítka/loutku z recyklovaného materiálu. Všechno pro vás bylo u nás v divadle připraveno: materiál na tvoření i dobrá nálada.

Letošní ročník Pimprléta byl výjimečný tím, že program byl pro všechny naše diváky připravený nejen na víkendy, ale pohádky a koncerty jsme odehráli také téměř každý pátek. Na Pimprléto tak letos přišli diváci v pátek, sobotu i neděli a třeba taky dopoledne ve všední den. A když přišli o chvilku dříve, mohli si dát v naší divadelní kavárně skvělý Pimprletní drink nebo si pohrát u divadla se všemi herními prvky, které pro ně byly nachystány.