Meet Loutky

Délka čtení: 1 min., 26 sec.
Meet Loutky

Tvůrčí setkání loutek s pedagogy podruhé. Přijďte načerpat inspiraci, probrat s námi váš pohled na propojení vzdělávání s divadlem a obohatit sebe i nás.

Je tady další tvůrčí setkání Loutek s pedagogy, které navazuje na úspěšné setkání na podzim 2022. Tentokrát má podtitul Smrt. Co s ní? a není to nějaký hororový slogan, ale odkazuje na tematickou diskusi, která se bude konat v odpoledních hodinách, a během které se pobavíme o tom, jak velikou sílu má i samotný název inscenace. Účastníky setkání čeká loutkářská dílna i tematická diskuse, zajdeme se podívat na představení a potkáme se bezprostředně po něm na reflektující dílně. Přihlášení účastníci s námi stráví celý den, dozví se více o detailech ze zákulisí a příprav v divadle, které jim pomohou lépe pracovat v praxi s žáky před a po shlédnutém představení. Zkrátka propojíme divadlo a pedagogickou praxi.

Pokud máte zájem účastnit se setkání a jste pedagog nebo budoucí pedagog, napište, prosím, na email: meetloutky@seznam.cz do konce února 2023.

Cena za setkání: 200 Kč/osoba

Studenti 50% sleva

 

A co vás na Meet Loutky čeká konkrétně?

Podrobný program je tady:

  • 8:15 MeetLoutky setkání účastníků (hlavní scéna)
  • 8:30 dramaturgický úvod
  • 8:40 Smrt na hrušce (představení)
  • 10:15 Společně po představení (reflektující dílna)
  • 11:00 Ruka jako loutka (loutkářská dílna)
  • 13:00 Smrt. Co s ní? (tematická diskuse)

 

Změna programu vyhrazena a lehké občerstvení zajištěno.