Dílny pro školy

Pro děti MŠ a žáky ZŠ a STŘ škol

Váš zájem, skvělá spolupráce a oboustranná spokojenost nás povzbuzuje v pokračování a obměňování nabídky umělecko-vzdělávacích dílen v sezoně 2018/2019

Umělecko-vzdělávací dílny vedou zkušení divadelní lektoři s mnohaletou pedagogickou i uměleckou praxí. Můžete si vybrat z bohaté nabídky tvořivých dílen, z nichž se každá jedinečným způsobem věnuje poznání divadla:

Dobrodružství pana Barvičky, Ruka jako loutka, Muppet je fajn puppet, Světlo stín a loutka, Impro pro děti a řada dalších. Všechny najdete ve výčtuna tomto odkazu.

Co můžete očekávat?

Prostřednictvím dramatické hry a tvořivosti se účastníci dílen setkávají s různými formami loutkového divadla. Dozvídají se zajímavé informace o loutkách, mnohých výtvarných postupech a procesu tvorby divadelní inscenace. Získávají nové zkušenosti, zážitky a zjišťují také něco o sobě, svých schopnostech a možná i talentu!

Dílny stojí především na principech partnerství, spolupráce, vzájemného respektu a bezhraniční fantazie.

Divadlo nás obohacuje, kultivuje, rozvíjí naši citlivost a vnímavost, psychickou i tělesnou stránku a přispívá k formování vlastního názoru a kritického pohledu na svět. Divadlem a hrou je možné vzdělávat!

Těšíme se na naše společná setkávání při zážitkovém vzdělávání divadlem!

HS Hlavní scéna
Hlavní scéna
90' Doba trvání
90 minut | bez přestávky
Najít v programu